6:13 am - Perşembe Nisan 24, 2014

Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama

 

Ssk hizmet dökümü sorgulama işlemi internet üzerinden 2 sorgulama yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Bu yöntemlerden biri E-Devlet uygulaması, diğeri ise T.C. kimlik numarası ile Sorgulama işlemidir.
E-Devlet ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

E-Devlet uygulaması, SSK Hizmet dökümü sorgulama işlemini kendi sisteminden yaptırabilmektedir. E-Devlet üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için tek gerekli olan şey bir e-devlet şifresine sahip olmanızdır.
E devlet’ten SSK Hizmet dökümü sorgulama işlemi için e-devletin resmi sitesi olan turkiye.gov.tr adresine girin ve kimliğinizi doğrulama seçeneklerinden birini seçerek sisteme giriş yapın. Ardından SSK Hizmet Dökümü Sorgulama işlemi için https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu adresine giriş yapın. Ssk hizmet dökümünüzü göreceksiniz.
Tc ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun internet üzerinden verdiği hizmetleri E-SGM sitesinden yapabiliyoruz.Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama için https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ web sitesine giriş yapın. T.C. Kimlik no ve kimliğinizdeki yer alan bilgileri ilgili alana girin ve sorgula butonuna tıklayın. Açılacak alanın sağ bölümünden 4A hizmet dökümü seçeneği ile sorgulamanızı tamamlayabilirsiniz.

Kategoriler: E-devlet, Haberler, Sgk, Sorgulamalar, Ssk

One Response to “Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama”

  1. hacı kurt
    Kasım 15, 2013 at 9:22 pm #

    kaçgün sigorta pirimim var

Yorumlarinizi Gonderin

Devamını oku:
eokul-giris
E-Okul

E-Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen resmi bir sitedir. E-Okul, 2007 yılında Ocak ayından... more »

Kapat
örgü